Lotnisko

Poszukujemy informacji na temat pani Jadwigi Pieszczńaskiej

Pensjonariusze Domu Dziennego Pobytu, chcąc upamiętnić Ofiarodawczynię budynku Panią Jadwigę Pieszczańską, w którym mieści się placówka, poszukują wszelkich informacji na jej temat: wspomnień, fotografii itp. Osoby, które znały lub pamiętały Panią Jadwigę, a chciałyby się podzielić informacjami, zapraszamy do kontaktu.

Dodane przez admin
w pon., 11 lip 2022 - 08:15

Pożegnanie Dyrekcji

Dzień pełen wzruszeń. Pensjonariusze Domu Dziennego Pobytu - Piłsudskiego pożegnali dzisiaj swoją Panią Dyrektor Jolantę Lotarską-Rydzińską. Pensjonariusze ze wzruszeniem dziękowali za wiele lat wspólnych wspomnień.

Pani Dyrektor. Dziękujemy za serce, które włożyła Pani w Dom Dziennego Pobytu.

Dodane przez admin
w śr., 01 mar 2023 - 21:52

Ostatni dzień karnawału

W ostatnim dniu karnawału w oddziele Lotnisko zagościła młodzież z Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych , która pod bacznym okiem opiekunów p.Katarzyny Wierzbowskiej i p.Izabeli Guzowskiej przeprowadziła zajęcia z zakresu fryzjerstwa i wizażu dla naszych pensjonariuszy w ramach współpracy z środowiskiem lokalnym.Nasi podopieczni ,a przede wszystkim panie, były warsztatami zachwycone z tego też miejsca dziękujemy dyrekcji ZSBiP za umożliwienie przeprowadzenia zajęć

Dodane przez admin
w czw., 23 lut 2023 - 22:05

Informacja na temat rozstrzygnięcia konkursu na głównego księgowego

Dodane przez admin
w czw., 02 lut 2023 - 13:16

Wystawa w klubie Centrum

Takiej energii to Klub Centrum dawno nie widział. Projekt Grudziądzkiego Towarzystwa Kultury "RAZEM" to współpraca Szkoły Branżowej I Stopnia w zawodzie fotograf i pani Joanny Zasady oraz Domu Dziennego Pobytu na Lotnisku, gdzie już kolejny raz gościliśmy u pana Mariusza Walesy. Młodzież pod Opieką pani Asi zrobiła piękne portrety seniorów - sesją fotograficzną uatrakcyjniliśmy codzienne zajęcia w DDP. Powstała piękna wystawa, której patronuje GTK, ale dzisiaj pan Mariusz zebrał nas wszystkich na koncercie i zebrał przy wspólnym stole ponad sto osób.

Dodane przez admin
w czw., 26 sty 2023 - 21:22

Ogłoszenie konkurs na głównego księgowegow DDP.

Dodane przez admin
w pon., 23 sty 2023 - 13:13

Wystawa prac w Bibliotece Miejskiej

To już kolejna wystawa prac w  Bibliotece Miejskiej.

Dodane przez admin
w czw., 08 gru 2022 - 19:16

Kolędowa moc

Pani Dyrektor Domu Dziennego Pobytu została jednym z Ambasadorów akcji "Kolędowa moc"

Dodane przez admin
w czw., 08 gru 2022 - 19:10

Msza za zmarłych

7 listopada w kościele pojezuickim została odprawiona msza w intencji zmarłych pensjonariuszy.

Dodane przez admin
w pon., 07 lis 2022 - 06:23

Imieniny Jana na Lotnisku

Nie tylko świętujemy dzień matki w tym roku. Nie zapomnieliśmy o dniu ojca - męskim wkładzie w prawidłowe funkcjonowanie rodziny. Ten dzień zbiegł się z imieninami naszych  Janów wszystkiego najlepszego w dniu zakończonym pierwszym letnim grillem.

Dodane przez admin
w pt., 24 cze 2022 - 14:33